czwartek, 24 sierpnia 2017

Z okazji 18-tych urodzin / For 18th Birthday

Witajcie Kochani!

Moja dzisiejsza praca to kartka z okazji 18-tych urodzin dla przebojowej nastolatki. 
Znacie zestawy do przygotowania kilku kartek, z których wypycha się elementy i składa w całość? Dawno temu wpadły mi w oko, ale nie chciałam całkowicie zabijać swojej kreatywności i złożyć kartki wg wzoru. Wiedziałam, że jeśli użyję tych elementów to muszę dodać coś od siebie - w tym wypadku wymieniłam tło, dodałam wcześniej pokolorowany stempel, papierowe spinacze zamieniłam na drewniane i oczywiście uzupełniłam ulubionymi tekturkami. 
Jak się Wam podoba moja wersja?


Hello Dears!

Today I have prepared a 18th Birthday card for the teenage girl. Do you know paper kits that you can prepare few cards with, you push the elements out and set together? I have seen them a while ago but I did not want to completely kill my creativity and make cards by design shown in a kit.  
I knew that if I use these elements I have to add something from myself - in this case I replaced the background, added a previously colored stamp, I have exchanged paper clips on wooden ones and of course embellished with my favorite chipboards. How do you like my version?


   W swojej pracy użyłam / I have used:
https://www.filigranki.pl/glowna/2034-tekturka-napis-happy-birthday-duzy.html
https://www.filigranki.pl/boze-narodzenie/3435-tekturka-ramka-kolo-gwiazdy.html
https://www.filigranki.pl/bazy-i-pudelka/1764-baza-pudelko-15x15cm-czarne.html
https://www.filigranki.pl/bazy-i-pudelka/3719-baza-kartka-145x145cm-czarna.html
https://www.filigranki.pl/papiery/4660-hand-lettering-cards-zestaw-12-arkuszy-die-cuts-a5.html?search_query=die+cuts&results=8
Buziaki! / Kisses!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz