Projektantki DT

 

Bogusia - koordynator DT

Mam na imię Bogusia.
Scrapbookingiem zainteresowałam się kilka lat temu, raczej z konieczności niż pasji, ale to był impuls, zakochałam się po uszy i dziś nie wyobrażam sobie, że mogłabym zostawić papiery, stemple, tekturki i przestać tworzyć. Tekturki Filigranek towarzyszą mi od początku istnienia firmy, uwielbiam je.

Kasia

Miło mi, że mogę być częścią twórczych Filigranek. Troszkę o mnie... Dawniej rysunek, sztuczna biżuteria, papierowa wiklina, quilling, a obecnie to scrapowanie stało się moją pasją, która wciągnęła mnie bez reszty. Gdy głowa jest pełna pomysłów, ręce rwą się do papierowej robótki, ponadto znajdzie się upragniony czas, zasiadam przy moim niewielkim biurku i tworzę to, co mi w duszy gra. W wielu możliwych technikach i stylach próbuję odnaleźć to „coś”, co mnie oczaruje. Najchętniej robię kartki, czekoladowniki, ostatnio zauroczona jestem w przestrzennych tagach, zawieszkach i boxach. Próbuję także swoich sił w zabawie ze stemplami oraz z mixed mediowymi wariacjami, jakimi są blejtramy. Mam nadzieję, że prezentowane przeze mnie prace natchną Was i pobudzą Waszą twórczość :) Zapraszam do siebie: http://papierowe-hobby-kasi.blogspot.com oraz na fb: https://www.facebook.com/Papierowe-hobby-Kasi-164062280630086/

Zuza

Mój nick to Yume Art i uwielbiam tworzyć różnorodne prace pod względem stylu i formy. Kocham eksperymenty i często moje prace to właśnie eksperyment :) Czasem tworzę kartki, albumy, prace 3D. Mojego stylu nie da się określić jednym słowem, bo raz lubię tworzyć prace stonowane i eleganckie, a kolejnym razem nieco nieprzewidywalne. Uwielbiam papier od zawsze. Swojego bloga http://ayumeart.blogspot.com/ tworzę od 2015 roku. Wcześniej dużo malowała, ale nigdy nie uczyłam się na żadnym artystycznym kierunku. Oprócz bloga znajdziecie mnie również na Facebooku: https://www.facebook.com/YumeArt.kartki/

Agata

Ze scrapbookingiem zetknęłam się ponad 5 lat temu gdy szukałam oryginalnego pomysłu na prezent dla swojej chrześnicy. Powstał wtedy mój pierwszy exploding box. Z czasem zaczęłam zagłębiać się w temat i po prostu przedpadłam!
Głównie tworzę prace o tematyce dziecięcej (albumy, kartki) ale chętnie próbuję nowych technik i rozwiązań w pracy z papierem i różnego rodzaju mediami.
Moje prace to połączenie delikatnych pastelowych kolorów wraz z koronkami i dużą ilością kwiatów.
Prowadzę swojego bloga: https://agata-art.blogspot.co.uk/
Instagrama: https://www.instagram.com/agataart.scrap/
oraz fan page'a na FB: https://www.facebook.com/AgataArtHandmade

Karolina

nazywam się Karolina Klaus a w sieci jestem znana pod pseudonimem Cards from Heaven. Wraz z mężem i dwójką dzieci Kamilem(6 lat) i Anastazją(1.5 roku) mieszkam w Anglii. Zajmuję się robieniem kartek prawie 10 lat. Na początku był styl clean&simple, a od kilku lat tworzę bardziej przestrzennie. Kocham styl botaniczny, shabby chic, warstwy koronki i mixed media. Moje projekty to w większości kartki okolicznościowe(bardzo lubiane przez tutejszą polonię 😊 ). Robię także albumy w puszystej, mateiałowej okładce(ukłony dla dziewczyn z Rosji za cudowne tutoriale na YouTube) oraz exploding boxy i dekoracje do domu.
Bardzo dobrze oddaje to, co robię mały filmik reklamowy, który nakręciliśmy wspólnie z mężem. Oczywiście jest on tylko wstępem 😃 
Wersja w języku polskim: https://www.youtube.com/watch?v=3Mmn1OjiTiQ
Wersja anglojęzyczna: https://www.youtube.com/watch?v=3V1EW5Ppw18&t=17s
TU MÓJ PIERWSZY WIDEO TUTORIAL: https://www.youtube.com/watch?v=WLtXVPHPvg0
Adres do mojego bloga: http://cardsfromheaven.com/pl/
Adres do konta Cards from Heaven na Facebooku: https://goo.gl/dPSJUs
Mam także konto na Pinterest: https://pl.pinterest.com/karolinaklaus1/

Bardzo się cieszę, że dołączyłam do DT w Filigrankach

Asia Sz.

jestem mamą niespełna półtorarocznej córki oraz dwóch owczarków szetlandzkich (widzieliście już „mini Lessie”?). Razem z rodziną mieszkam we Wrocławiu. Pierwszą kartkę stworzyłam mniej więcej w 2012 roku. Początkowo „tworzyłam” kilka kartek rocznie, głównie urodzinowych czy świątecznych dla rodziny i przyjaciół. Rozpędu dostałam pod koniec ciąży, myślę że moja córka wyrośnie na artystkę, skoro i we mnie twórczą pasję obudziła😊. Ciągle poszukuję swojej jedynej, ulubionej techniki. W ostatnim czasie rozkochałam się w mediach i większość moich prac jest chociaż nimi dotknięta. Mam nadzieję, że uda mi się w Was obudzić, lub rozbudzić pasję, do brudzenia tekturek, papieru czy innych materiałów z jakich korzystacie.

Moje prace można obejrzeć na blogu https://lunoliel.blogspot.com/ oraz na FB https://www.facebook.com/%C5%81apkodzie%C5%82o-407106553057093/

Beata

W scrapowym świecie posługuję się nickiem Unikaty Beaty. Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dorosłych już dzieci. Uwielbiam to, że wciąż mogę eksperymentować i uczyć się nowych rzeczy.Tak naprawdę scrapbooking to dla mnie przede wszystkim zabawa. To taka moja odskocznia od codzienności. Od czasu do czasu  (czasem codziennie) siadam w mojej pracowni i "odlatuję". Nie mam ulubionego stylu, tworzę to, co mi w duszy gra.  Najwięcej w moim dorobku mam kartek na różne okazje. Bardzo lubię męskie kartki, gdzie można się trochę wyżyć mediowo. Od jakiegoś czasu to właśnie media przeniknęły do moich prac. Najpierw nieśmiało, z biegiem czasu coraz więcej chlapię. Od czasu do czasu tworzę ozdoby do domu i albumy. Bardzo się cieszę, że stanęłam w szeregach Filigranek i będę Was inspirować swoimi pracami. Zrobię wszystko, aby zarazić Was swoją pasją.
Swojego bloga prowadzę pod adresem http://unikatybeaty.blogspot.com/
Swoje prace zamieszczam też na fb:
https://www.facebook.com/unikatybeaty/?ref=aymt_homepage_panel
i na instagramie https://www.instagram.com/unikaty_beaty/

Joasia

jestem mamą dwójki dzieci. Mam sporo zainteresowań i pasji i ale od 2 lat zajmuje się scrabookingiem, który pochłonął mnie bezgranicznie i tworzę tak, jak mi w duszy gra, przelewając przy tym swoje myśli, uczucia na papier, aby stworzyć z kawałeczek papieru - wielkie małe dzieło. To wszystko dla Was.
Moje prace możecie obejrzeć tutaj: https://www.facebook.com/arthandmanka


Gośka

na codzień jestem mamą 2 urwisów. Uwielbiam babranie farbami ale i tworzenie różności z papieru sprawia mi ogromną frajdę. Zawsze powtarzam, że staram się nie zamykać w jednej dziedzinie bo wiem, że to rozwija mnie kreatywnie każdego dnia. Już nie mogę się doczekać tworzenia w Filigrankowym zespole, mam nadzieję, że moje prace przypadną Wam do gustu. :)


Renata

Mój magiczny świat to przede wszystkim scrapbooking i kreatywna praca z dziećmi. Maluchy odwdzięczają się bezgraniczną sympatią, która daje mi siłę i uskrzydla. Zaszczyt bycia częścią Filigranek potwierdza, że pomimo nieustannej nauki i poszukiwania własnego stylu, jestem na drodze do osiągnięcia satysfakcji i radości z tworzenia. Będzie mi bardzo miło jeśli zainspiruje Was moje Magiczne Szaraczkowo.

Ania G.

Tworzę jako Ania and quilling, ponieważ moja przygoda z rękodziełem zaczęła się od zwijania cienkich pasków papieru. Bardzo długo żyłam w przekonaniu, że nie mam żadnych zdolności manualnych… A teraz to moja ogromna pasja. Cały czas poszukuję i staram się rozwijać. Najczęściej tworzę kartki, ale pociągają mnie również mixed media i lubię nadawać nowe życie różnym przedmiotom. Uwielbiam warstwy i kwiaty oraz – oczywiście- tekturki.
Mój fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/quillingani/

Asia

mieszkam na Podhalu, w sieci jestem znana jako Zębianka. Scrapbookingiem zajmuję się prawie od 10 lat, głównie są to kartki, boxy, notesy, formy przestrzenne, czasem albumy czy LO.
Uwielbiam działać twórczo w różnych dziedzinach jak: mix media, szycie, decoupage, biżuteria, filcowanie, fotografia...chętnie maluję, rysuję, projektuję wnętrza, odnawiam stare meble. Sztuka to moja pasja i z nią związałam swoje życie zawodowe, w którym doświadczeniem i zamiłowaniem staram się zarażać innych, gównie dzieci i młodzież.
Mój blog: http://pracatworzenia.blogspot.com/

Ania K.

Na początku scrapbooking był moją pasją, ale gdy zaczęłam zagłębiać się w tym temacie to pochłonął mnie całkowicie.Obecnie poświęcam mojej pasji każdą wolną chwilę. Właśnie mija rok od momentu, kiedy zajęłam się scrapowaniem " na poważnie". Bardzo mi miło, że znalazłam się w tak wyjątkowym zespole Filigranek. Kocham kwiaty, więc znajdziecie ich u mnie mnóstwo :) Tworzę różne projekty, ponieważ jestem ciekawa spróbowania różnych technik i wciąż staram się doskonalić. Dlatego z wielką radością sięgam po media jak i inne produkty, bazy, które chętnie ozdabiam, kartki 3D i wiele innych, a moje prace możecie znaleźć tu:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz