Nasze Projektantki

Kasia - Design Team Leader

Mam na imię Kasia, w świecie blogowym Ammaris Art. Moja przygoda ze scrapowaniem zaczęła się trzy lata temu temu. Wcześniej było szycie i biżuteria, ale ostatecznie to papier okazał się bezkonkurencyjny. Zaczynałam od kartek, potem pojawiły się pudełka, tagi, albumy i ozdoby do domu. Lubię różne style, często tworzę prace romantyczne i eleganckie, z mnóstwem kwiatów. Zdarza mi się również zaszaleć z mediami i używać dodatków zupełnie z papierem nie związanych.
Zapraszam Was do odwiedzenia mojego bloga: http://ammarisart.blogspot.com
oraz na fanpage: https://www.facebook.com/AmmarisArt/

Karolina

Mam na imię Karolina (nick: się błyszczy). Prywatnie żona i mama dwójki maluchów oraz nauczycielka w przedszkolu. Scrapbooking wciągnął mnie w grudniu 2014 r. Robię głównie kartki, ale ciągle uczę się czegoś nowego. Nieśmiało zaczynam zabawy z mediami i alterowaniem różnych przedmiotów. Lubię żywe kolory, brokat i cekiny :)
Moje prace prezentuję na fanpage'u:

Renata

Witajcie kochani!
Mam na imię Renata, a w scrapowym świecie posługuję się nikiem karteluszkowo.
Los się do mnie uśmiechnął, gdyż zostałam członkiem tak fantastycznego DT.
Kilka słów o mnie... Rękodziełem zajmuję się od około 3 lat. Najpierw była to technika pergaminowa, ale to scrapbooking skradł moje serce. Poświęcam mu każdą wolną chwilę, co sprawia mi wiele radości i jest odskocznią od codziennych obowiązków. Tworzę głownie kartki, lubię gdy są wielowarstwowe, bogato ukwiecone. Nie wyobrażam sobie pracy bez sznurka czy wstążki. Wciąż szukam czegoś nowego. Ostatnio próbuję kolorować stemple, pociągają mnie także prace mediowe.
Mam nadzieję, że moja twórczość będzie dla Was inspiracją.

Iza

Mam na imię Iza, w świecie scrapbookingu znajdziecie mnie pod nazwą Z papieru robione. Scrapbooking poznałam jakieś 2 lata temu i od tego czasu po prostu się z nim nie rozstaję :) Uwielbiam tworzyć kartki i pudełeczka, ale coraz częściej kusi mnie też świat prac mediowych, kto wie być może juz niedługo zgłębię jego tajniki :)
Moje prace znajdziecie na blogu : http://zpapierurobione.blogspot.com/
Mam nadzieję, że uda mi się Was zainspirować ;)

Edyta

Mam na imię Edyta, a w wirtualnym świecie BeeQueenie. Robótki ręczne są moją pasją od maleńkości, a było to tak dawno temu, kiedy nie wynaleziono jeszcze słowa "scrapbooking", ale klej typu magic już można było kupić :) To, czym się zajmuję w danej chwili, zależy od tego, w jakim miejscu życia jestem. Prawdziwe scrapkowanie testowałam na własnych zaproszeniach ślubnych. Może to nie jest dobry moment na naukę, ale Ślub bierze się raz w życiu, więcej nie będę mieć okazji do zrobienia 150 kartek, przy założeniu, że każda ma być inna. Potem urządzałam mieszkanie, więc wzięłam się za decoupage i odnawianie mebli. Kiedy wokół mnie pojawiało się coraz więcej dzieci, odkryłam minky oraz przepiękne kolorowe bawełny i ... wsiąkłam w szycie obdarzając pierwszą miłością maszynę do szycia mojej Teściowej. Obecnie na tapecie znów jest scrapbooking - jednym z hobby mojego Męża jest fotografia i szkoda mi nie wykorzystywać tych pięknych zdjęć do LO i albumów. Ostatnio zaprzyjaźniam się też z szydełkiem nr 10 i bawełnianym sznurkiem.
Kto wie, co będzie jutro ;)
Zapraszam do siebie: http://BeeQueenie.blog.pl

Eliza

Na imię mam Eliza i mieszkam w Wielkopolsce. Prywatnie pozytywnie zakręcona mama 5 letniej Julki. Zawodowo pracuję z młodzieżą niepełnosprawną, przeprowadzając ich przez etap Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Hobbystycznie zajmuję się przede wszystkim scrapbookingiem.
Scrapbooking to moja wielka pasja, poświęcam mu każdą wolną chwilę „bez reszty” - szczególnie wieczorową porą. W tej technice tworzę kartki, albumy, notesy, pudełka. Scrapuję od jakiś 4-5 lat, cały czas starając się doskonalić swój warsztat pracy.
Troszkę także decoupaguję, filcuję a ostatnio także szyję tildowe szmacianki:)
W sieci można znaleźć moje prace na facebookowym profilu Eliza Kozłowska - Kartkomania: https://www.facebook.com/pages/Kartkomania/253012758103553.

Ania N.

Mam na imię Ania i prowadzę blog pod nazwą Projekt Papier. Na co dzień zapracowana mężatka, która zajęła lwią część swojego mikro, 25-metrowego mieszkania przydasiami scrapowymi. Najczęściej robię kartki, uwielbiam albumy, a najbardziej lubię konstruować swoje prace od podstaw - jestem z natury budowniczym, z naciskiem na perfekcjonizm – wszystko musi się zgadzać i pasować do siebie. Jeśli tylko starcza mi czasu to półeczki, pudełeczka, przyborniki i inne praktyczne rozwiązania nie mają przede mną tajemnic, rozgryzam je od podstaw

Joanna

Nazywam się Joanna Solecka i razem z mężem i dwoma kotami mieszkam na zielonej irlandzkiej wyspie. Scrapbookingiem zainteresowałam się wiele lat temu (chyba z 12) ale sama zaczęłam tworzyć dopiero 4 lata temu. Uwielbiam robić kartki i to one najczęściej powstają w moim kraftowym kąciku ale czasem w ramach odskoczni powstają inne papierowe tworki  Mam nadzieję, że spodobają się Wam moje inspiracje

Ania R.

Mam na imię Ania. Od kilku lat - odkąd postanowiłam zrobić samodzielnie zaproszenia na własny ślub - pochłania mnie rękodzielniczy świat. Wykonuję kartki, zaproszenia, zakładki, notesy i albumy, skłaniając się w kreatywnych poszukiwaniach raczej w stronę prostoty, ale nie stroniąc od mediów i starając się nie zamykać na nowe. 
Zdjęcia prac zamieszczam na blogu (https://zacisznosc.wordpress.com/), 
facebookowej stronie (https://www.facebook.com/zacisznosc/) i w pinterestowej galerii 
(https://pl.pinterest.com/zacisznosc/, gdzie serdecznie zapraszam.
Co więcej prócz papieru i nożyczek? Książki (z którymi związałam również swoje życie zawodowe), koniecznie w pakiecie z gorącą herbatą albo mocno pachnącą kawą, filmy - zwłaszcza zimą - oraz podróże z mężem i przyjaciółmi, kiedy tylko środki i okoliczności pozwalają.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz