Nasze Projektantki

Kasia - Design Team Leader

Mam na imię Kasia, w świecie blogowym występuję pod nickiem Ammaris Art. Moja przygoda ze scrapowaniem zaczęła się kilka lata temu temu. Wcześniej fascynowała mnie biżuteria, ale ostatecznie to papier okazał się bezkonkurencyjny. Zaczynałam od kartek, potem pojawiły się pudełka, tagi, albumy i ozdoby do domu. Lubię różne style ale najczęściej tworzę prace z mnóstwem kwiatów, romantyczne i eleganckie.

Zapraszam Was do odwiedzenia mojego bloga: http://ammarisart.blogspot.com
oraz na fanpage: https://www.facebook.com/AmmarisArt/

Eliza

Na imię mam Eliza i mieszkam w Wielkopolsce. Prywatnie pozytywnie zakręcona mama 5 letniej Julki. Zawodowo pracuję z młodzieżą niepełnosprawną, przeprowadzając ich przez etap Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Hobbystycznie zajmuję się przede wszystkim scrapbookingiem.
Scrapbooking to moja wielka pasja, poświęcam mu każdą wolną chwilę „bez reszty” - szczególnie wieczorową porą. W tej technice tworzę kartki, albumy, notesy, pudełka. Scrapuję od jakiś 4-5 lat, cały czas starając się doskonalić swój warsztat pracy.
Troszkę także decoupaguję, filcuję a ostatnio także szyję tildowe szmacianki:)
W sieci można znaleźć moje prace na facebookowym profilu Eliza Kozłowska - Kartkomania: https://www.facebook.com/pages/Kartkomania/253012758103553.

Ania R.

Mam na imię Ania. Od kilku lat - odkąd postanowiłam zrobić samodzielnie zaproszenia na własny ślub - pochłania mnie rękodzielniczy świat. Wykonuję kartki, zaproszenia, zakładki, notesy i albumy, skłaniając się w kreatywnych poszukiwaniach raczej w stronę prostoty, ale nie stroniąc od mediów i starając się nie zamykać na nowe.
Zdjęcia prac zamieszczam na blogu (https://zacisznosc.wordpress.com/), facebookowej stronie (https://www.facebook.com/zacisznosc/) i w pinterestowej galerii https://pl.pinterest.com/zacisznosc/, gdzie serdecznie zapraszam.
Co więcej prócz papieru i nożyczek? Książki (z którymi związałam również swoje życie zawodowe), koniecznie w pakiecie z gorącą herbatą albo mocno pachnącą kawą, filmy - zwłaszcza zimą - oraz podróże z mężem i przyjaciółmi, kiedy tylko środki i okoliczności pozwalają.

Mina Juveler

Scrapoholiczka, miłośniczka czerni i bieli (z przewagą czerni) oraz wszystkiego, co się błyszczy i świeci, z alergią na kwiatki i inne romantyczne elementy, za to uzależniona od mediów i eksperymentów w stylu "ciekawe, co się stanie, jak wymieszam to wszystko razem". Najczęściej tworzę layouty i art journale, ale zdarza mi się też alterować różne przedmioty oraz popełniać kartki i inne scrapowe formy.
Mój blog: minajuveler.blogspot.com

Kasia K.

Miło mi, że mogę być częścią twórczych Filigranek. Troszkę o mnie... Dawniej rysunek, sztuczna biżuteria, papierowa wiklina, quilling, a obecnie to scrapowanie stało się moją pasją, która wciągnęła mnie bez reszty. Gdy głowa jest pełna pomysłów, ręce rwą się do papierowej robótki, ponadto znajdzie się upragniony czas, zasiadam przy moim niewielkim biurku i tworzę to, co mi w duszy gra. W wielu możliwych technikach i stylach próbuję odnaleźć to „coś”, co mnie oczaruje. Najchętniej robię kartki, czekoladowniki, ostatnio zauroczona jestem w przestrzennych tagach, zawieszkach i boxach. Próbuję także swoich sił w zabawie ze stemplami oraz z mixed mediowymi wariacjami, jakimi są blejtramy. Mam nadzieję, że prezentowane przeze mnie prace natchną Was i pobudzą Waszą twórczość :) Zapraszam do siebie: http://papierowe-hobby-kasi.blogspot.com oraz na fb: https://www.facebook.com/Papierowe-hobby-Kasi-164062280630086/

Bogusia

Mam na imię Bogusia.
Scrapbookingiem zainteresowałam się kilka lat temu, raczej z konieczności niż pasji, ale to był impuls, zakochałam się po uszy i dziś nie wyobrażam sobie, że mogłabym zostawić papiery, stemple, tekturki i przestać tworzyć. Tekturki Filigranek towarzyszą mi od początku istnienia firmy, uwielbiam je.

Monika

Nazywam się Monika Januszewska-Rosik, mój internetowy nick to Galaxia. Moje prace są regularnie publikowane w angielskim czasopiśmie Craft Stamper poświęconym mixed media. Rękodziełem jako takim zajmuję się od niemal 11 lat. Zaczynałam od decoupage, później był cardmaking i scrapbooking. Po drodze zahaczyłam o florystykę i malowanie farbami kredowymi, miałam również krótki epizod z tworzeniem biżuterii. Obecnie nie wyobrażam sobie życia bez mixed media. Długa droga za mną i wiele czasu upłynęło, zanim uświadomiłam sobie co najbardziej lubię robić. Tak się złożyło, że mixed media jest połączeniem wszystkich moich umiejętności w jedną całość. Uwielbiam tworzyć warstwowe, trójwymiarowe prace, zwłaszcza altered art z mnóstwem dodatków i szczegółów. Z jednej strony klimaty vintage i retro są bliskie, a z drugiej kocham kolory, brokat i cekiny. Dlatego nie ograniczam się do jednego stylu i moja twórczość jest dość różnorodna. 

Zapraszam na mojego bloga: http://www.galaxia-art.pl/
fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/GalaxiaHandMade
oraz na Instagram: https://www.instagram.com/galaxiaart.pl/

Justyna

Na imię mam Justyna, w świecie rękodzieła znajdziecie mnie pod nazwą JotJot Craft. Swoją przygodę rozpoczęłam pod koniec 2016 roku. Wszystko za sprawą mojego syna, który potrzebował ozdoby na choinkę do przedszkola. W poszukiwaniu pomysłów na ich wykonanie natknęłam się na wiele filmów i stron w temacie rękodzieła, no i przepadłam. Zaczynałam od decoupage. Potem odkryłam piękny papier do scrapbookingu i ozdabiam nim chusteczniki, szkatułki i zakładki do książek. Od około roku robię kartki, a pierwsze boxy robiłam w tym roku z okazji I Komunii Świętej. Wciąż się uczę i biorę udział w warsztatach. Moją twórczość najlepiej opisują słowa piosenki z bajki Masza i Niedźwiedź -"...Możliwe, że moja twórczość wzbudzi wątpliwości, lecz wyobraźnia artysty jest pełna dziwności! Być może państwo nie znajdą w tym krzty sensowności, lecz moje natchnienie sprawia mi tyle radości! Moje natchnienie! Tyle radości! ...". Cieszę się bardzo, że będę mogła Was inspirować przy ogromnym współudziale tekturek, baz i pudełek made in Filigranki. 

Fanpage na Facebooku: https://web.facebook.com/JotJot-Craft-1544407565867631/?fref=mentions


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz