niedziela, 5 lipca 2020

Dziewczęcy Expoldingbox na I Komunię Świętą


Jako, że stopniowo odbywają się zaległe Komunie Święte i w tym roku mamy wyjątkowo długi sezon komunijny, przychodzę dziś do Was z inspiracją na dziewczęcy Box z kielichem 3D.

 

 

Poza bielą, róż jest nieustannie najczęściej wybieraną kolorystyką komunijnych pamiątek dla dziewczynki i to był kolor przewodni mojego pudełka.

Dekoracje w postaci białych i różowych kwiatuszków, oraz ażurowych listków dodają dziewczęcego wdzięku, ale by nie było zbyt mdło, kompozycje uzupełniłam  tekturkowymi zawijaskami, które uzyskałam tnąc jeden dłuższy element na kilka części.
Nie bójcie się używać tekturek również w niestandardowy sposób, a zobaczycie ile dają fantastycznych możliwości. 


Głównym punktem boxu jest kielich 3d z ozdobnymi wycięciami, który dodatkowo delikatnie "podrasowałam" perełkami w płynie (która dziewczynka nie lubi perełek itp? :) )


Jedną ze ścianek ozdobiłam pięknym dwuwarstwowym napisem otoczonym winoroślą. 
Górną warstwę ufarbowałam delikatnie na różowo.Zostaje uzupełnić zamieszczoną na jednej ze ścianek kieszonkę w banknocik i można wręczać.
By stworzyć tego boxa skorzystałam z:
https://www.filigranki.pl/pl/komunia/7520-tekturka-i-komunia-ramka-owal-warstwowa.html?search_query=owal+komunia&results=5https://www.filigranki.pl/pl/3d/1607-kielich-z-hostia-3d-komunia.html?search_query=kielich+3d&results=5https://www.filigranki.pl/pl/glowna/7637-tekturki-ornamenty-4-fale-idealne-do-boxa.html
https://www.filigranki.pl/pl/bazy-i-pudelka/5-exploding-box-10cm-baza-biala.html

pozdrawiam Was serdecznie

Ania - Dusza z papieru2 komentarze: