Nasze Projektantki


Kasia - Design Team Leader

Mam na imię Kasia, w świecie blogowym Ammaris Art. Moja przygoda ze scrapowaniem zaczęła się trzy lata temu temu. Wcześniej było szycie i biżuteria, ale ostatecznie to papier okazał się bezkonkurencyjny. Zaczynałam od kartek, potem pojawiły się pudełka, tagi, albumy i ozdoby do domu. Lubię różne style, często tworzę prace romantyczne i eleganckie, z mnóstwem kwiatów. Zdarza mi się również zaszaleć z mediami i używać dodatków zupełnie z papierem nie związanych.
Zapraszam Was do odwiedzenia mojego bloga: http://ammarisart.blogspot.com
oraz na fanpage: https://www.facebook.com/AmmarisArt/

Renata

Witajcie kochani!
Mam na imię Renata, a w scrapowym świecie posługuję się nikiem karteluszkowo.
Los się do mnie uśmiechnął, gdyż zostałam członkiem tak fantastycznego DT.
Kilka słów o mnie... Rękodziełem zajmuję się od około 3 lat. Najpierw była to technika pergaminowa, ale to scrapbooking skradł moje serce. Poświęcam mu każdą wolną chwilę, co sprawia mi wiele radości i jest odskocznią od codziennych obowiązków. Tworzę głownie kartki, lubię gdy są wielowarstwowe, bogato ukwiecone. Nie wyobrażam sobie pracy bez sznurka czy wstążki. Wciąż szukam czegoś nowego. Ostatnio próbuję kolorować stemple, pociągają mnie także prace mediowe.
Mam nadzieję, że moja twórczość będzie dla Was inspiracją.

Iza

Mam na imię Iza, w świecie scrapbookingu znajdziecie mnie pod nazwą Z papieru robione. Scrapbooking poznałam jakieś 2 lata temu i od tego czasu po prostu się z nim nie rozstaję :) Uwielbiam tworzyć kartki i pudełeczka, ale coraz częściej kusi mnie też świat prac mediowych, kto wie być może juz niedługo zgłębię jego tajniki :)
Moje prace znajdziecie na blogu : http://zpapierurobione.blogspot.com/
Mam nadzieję, że uda mi się Was zainspirować ;)

Eliza

Na imię mam Eliza i mieszkam w Wielkopolsce. Prywatnie pozytywnie zakręcona mama 5 letniej Julki. Zawodowo pracuję z młodzieżą niepełnosprawną, przeprowadzając ich przez etap Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Hobbystycznie zajmuję się przede wszystkim scrapbookingiem.
Scrapbooking to moja wielka pasja, poświęcam mu każdą wolną chwilę „bez reszty” - szczególnie wieczorową porą. W tej technice tworzę kartki, albumy, notesy, pudełka. Scrapuję od jakiś 4-5 lat, cały czas starając się doskonalić swój warsztat pracy.
Troszkę także decoupaguję, filcuję a ostatnio także szyję tildowe szmacianki:)
W sieci można znaleźć moje prace na facebookowym profilu Eliza Kozłowska - Kartkomania: https://www.facebook.com/pages/Kartkomania/253012758103553.

Ania N.

Mam na imię Ania i prowadzę blog pod nazwą Projekt Papier. Na co dzień zapracowana mężatka, która zajęła lwią część swojego mikro, 25-metrowego mieszkania przydasiami scrapowymi. Najczęściej robię kartki, uwielbiam albumy, a najbardziej lubię konstruować swoje prace od podstaw - jestem z natury budowniczym, z naciskiem na perfekcjonizm – wszystko musi się zgadzać i pasować do siebie. Jeśli tylko starcza mi czasu to półeczki, pudełeczka, przyborniki i inne praktyczne rozwiązania nie mają przede mną tajemnic, rozgryzam je od podstaw

Ania R.

Mam na imię Ania. Od kilku lat - odkąd postanowiłam zrobić samodzielnie zaproszenia na własny ślub - pochłania mnie rękodzielniczy świat. Wykonuję kartki, zaproszenia, zakładki, notesy i albumy, skłaniając się w kreatywnych poszukiwaniach raczej w stronę prostoty, ale nie stroniąc od mediów i starając się nie zamykać na nowe.
Zdjęcia prac zamieszczam na blogu (https://zacisznosc.wordpress.com/), facebookowej stronie (https://www.facebook.com/zacisznosc/) i w pinterestowej galerii https://pl.pinterest.com/zacisznosc/, gdzie serdecznie zapraszam.
Co więcej prócz papieru i nożyczek? Książki (z którymi związałam również swoje życie zawodowe), koniecznie w pakiecie z gorącą herbatą albo mocno pachnącą kawą, filmy - zwłaszcza zimą - oraz podróże z mężem i przyjaciółmi, kiedy tylko środki i okoliczności pozwalają.

Mina Juveler

Scrapoholiczka, miłośniczka czerni i bieli (z przewagą czerni) oraz wszystkiego, co się błyszczy i świeci, z alergią na kwiatki i inne romantyczne elementy, za to uzależniona od mediów i eksperymentów w stylu "ciekawe, co się stanie, jak wymieszam to wszystko razem". Najczęściej tworzę layouty i art journale, ale zdarza mi się też alterować różne przedmioty oraz popełniać kartki i inne scrapowe formy.
Mój blog: minajuveler.blogspot.com

Marta

Wiecznie zajęta miłośniczka art journali, kartek, artist trading cards, albumów i layoutów. Śpiewa, scrapuje, maluje, publikuje, nieustannie w twórczym bałaganie. Kocha pracę z papierem i z mediami - razem lub oddzielnie. Zwolenniczka rozciągnięcia doby do 30 godzin lub więcej, jak się da. Czerpie inspirację z natury, muzyki, książek, przeżyć, emocji i snów. Na co dzień pracuje w szkole, mama 10 letniej Mai, kochająca nowe wyzwania i nowe pędzle.
Mój blog: http://ja-majka.blogspot.com/

Bożena

W świecie scrapowym znana jestem jako zmorka dlatego, że jestem zmorą mojego męża ;) Matka dorosłej córki, opiekunka psa, kura domowa. Jestem z tych, co lubią wszystko poukładane i równe, dlatego mixmedia nie są moją miłością, chociaż czasami po nie sięgam. Tworzę w zależności od humoru w jasnych barwach, lub ciemniejszych, ale o tym sami się przekonacie :) Cieszę się, że będę mogła pokazywać swoje wytwory w tak doborowym towarzystwie.
Mój blog znajdziecie pod adresem http://zmorkiwytworki.blogspot.com/

Kasia K.

Miło mi, że mogę być częścią twórczych Filigranek. Troszkę o mnie... Dawniej rysunek, sztuczna biżuteria, papierowa wiklina, quilling, a obecnie to scrapowanie stało się moją pasją, która wciągnęła mnie bez reszty. Gdy głowa jest pełna pomysłów, ręce rwą się do papierowej robótki, ponadto znajdzie się upragniony czas, zasiadam przy moim niewielkim biurku i tworzę to, co mi w duszy gra. W wielu możliwych technikach i stylach próbuję odnaleźć to „coś”, co mnie oczaruje. Najchętniej robię kartki, czekoladowniki, ostatnio zauroczona jestem w przestrzennych tagach, zawieszkach i boxach. Próbuję także swoich sił w zabawie ze stemplami oraz z mixed mediowymi wariacjami, jakimi są blejtramy. Mam nadzieję, że prezentowane przeze mnie prace natchną Was i pobudzą Waszą twórczość :) Zapraszam do siebie: http://papierowe-hobby-kasi.blogspot.com oraz na fb: https://www.facebook.com/Papierowe-hobby-Kasi-164062280630086/

Małgosia

Mam na imię Gosia Dudzińska w sieci istnieję jako Margot :) żona cudownego faceta i mama dwóch smyków ( Nikosia i Dominika ) ... dusza artystyczna od zawsze ... Swoją przygodę z papierem zaczełam w 2011 roku ... tworzę kartki, pudełeczka, albumy, ramki, LO :) uwielbiam pastelowe kolory, kwiaty, perełki, maski ... ogólnie to romantyczka ze mnie :)) mam taki swój styl - trochę shabby chic - ale od czasu do czasu lubię eksperymentować. Kocham tworzyć i przyznam, że staram się za każdym razem stworzyć coś innego ... nie lubię powielać wzorów - czasami się zdarzy, ale staram się zmienić chociaż mały szczegół :) ogólnie to jestem bardzo wesołą osobą ... uwielbiam się śmiać, tańczyć, czytać książki, podróżować,  pomagać innym i uszczęśliwiać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz