Projektantki DT

  Kasia - Brand Ambassador

Mam na imię Kasia, scrapbooking poznałam w 2014 roku i nawet nie podejrzewałam, jak szybko stanie się moją wielką pasją. Początkowo spod moich rąk wychodziły kartki, obecnie bardzo chętnie tworzę tagi oraz formy przestrzenne, jak pudełka i ozdoby do domu. Uwielbiam prace bogato zdobione, romantyczne i kobiece, które wpisują się w styl vintage lub shabby chic. Jeśli tylko mogę - chlapię, drę, postarzam i do wszystkiego dodaję ukochane tekturki :)
W sieci pojawiam się jako ChylewskaArt, z radością spotkam Was:


Bogusia - koordynator DT

Mam na imię Bogusia.
Scrapbookingiem zainteresowałam się kilka lat temu, raczej z konieczności niż pasji, ale to był impuls, zakochałam się po uszy i dziś nie wyobrażam sobie, że mogłabym zostawić papiery, stemple, tekturki i przestać tworzyć. Tekturki Filigranek towarzyszą mi od początku istnienia firmy, uwielbiam je.

Agata

Ze scrapbookingiem zetknęłam się ponad 5 lat temu gdy szukałam oryginalnego pomysłu na prezent dla swojej chrześnicy. Powstał wtedy mój pierwszy exploding box. Z czasem zaczęłam zagłębiać się w temat i po prostu przedpadłam!
Głównie tworzę prace o tematyce dziecięcej (albumy, kartki) ale chętnie próbuję nowych technik i rozwiązań w pracy z papierem i różnego rodzaju mediami.
Moje prace to połączenie delikatnych pastelowych kolorów wraz z koronkami i dużą ilością kwiatów.
Prowadzę swojego bloga: https://agata-art.blogspot.co.uk/
Instagrama: https://www.instagram.com/agataart.scrap/
oraz fan page'a na FB: https://www.facebook.com/AgataArtHandmadeKarolina

nazywam się Karolina Klaus a w sieci jestem znana pod pseudonimem Cards from Heaven. Wraz z mężem i dwójką dzieci Kamilem(6 lat) i Anastazją(1.5 roku) mieszkam w Anglii. Zajmuję się robieniem kartek prawie 10 lat. Na początku był styl clean&simple, a od kilku lat tworzę bardziej przestrzennie. Kocham styl botaniczny, shabby chic, warstwy koronki i mixed media. Moje projekty to w większości kartki okolicznościowe(bardzo lubiane przez tutejszą polonię 😊 ). Robię także albumy w puszystej, mateiałowej okładce(ukłony dla dziewczyn z Rosji za cudowne tutoriale na YouTube) oraz exploding boxy i dekoracje do domu.
Bardzo dobrze oddaje to, co robię mały filmik reklamowy, który nakręciliśmy wspólnie z mężem. Oczywiście jest on tylko wstępem 😃 
Wersja w języku polskim: https://www.youtube.com/watch?v=3Mmn1OjiTiQ
Wersja anglojęzyczna: https://www.youtube.com/watch?v=3V1EW5Ppw18&t=17s
TU MÓJ PIERWSZY WIDEO TUTORIAL: https://www.youtube.com/watch?v=WLtXVPHPvg0
Adres do mojego bloga: http://cardsfromheaven.com/pl/
Adres do konta Cards from Heaven na Facebooku: https://goo.gl/dPSJUs
Mam także konto na Pinterest: https://pl.pinterest.com/karolinaklaus1/

Bardzo się cieszę, że dołączyłam do DT w Filigrankach


Marta

W sieci publikuję jako icards24. W swojej twórczości skupiam się głównie na scrapbookingu (kartki, pudełka, zaproszenia), a przygodę z nim zaczęłam w 2016 roku. Jest to zarówno moje hobby, ale też i praca.  Tworzę prace minimalistyczne, w których ozdoby nie dominują całości, tylko nadają jej charakter. Nie może w nich zabraknąć ręcznych przeszyć, kwiatów i tekturek.

Znaleźć mnie możecie na blogu: http://icards24.pl/blog/
oraz na facebooku: https://www.facebook.com/icards24 

Malwina

Nazywam się Malwina Wiczkowska, w sieci posługuję się nickiem Minia. Prywatnie żona i mama 3 pociech. Mieszkam w Kartuzach - stolicy Kaszub. Scrapbookingiem interesuję się od trzech lat i najbardziej lubię tworzyć delikatne, kwieciste prace, jednak małymi kroczkami próbuję też swoich sił w innych technikach. W swoich pracach często używam tekturek ponieważ uważam, że dodają uroku i charakteru. Dlatego bardzo cieszę się, że przez najbliższe miesiące będę mogła współpracować z marką Filigranki. Moje prace możecie oglądać na moim blogu oraz IG. Zapraszam!Renata

Mam na imię Renata, a w świecie blogowym spotkacie mnie pod pseudonimem Karteluszkowo. Tworzę od kilku lat, ale swojego stylu wciąż nie mam, gdyż lubię eksperymentować i zaskakiwać czymś nowym.   
Zanim odkryłam scrapbooking tworzyłam prace w wymagającej technice pergamano. Potem przyszedł czas na papier i kartki. Lubię prace warstwowe, z dużą ilością dodatków, wręcz bałaganiarskie.  Bardzo dobrze czuję się w technice mixmediowej, nigdy tak do końca nie wiem, jak ostatecznie będzie wyglądała moja praca. Wciąż nowe pomysły kiełkują mi w głowie. 

Swojej pasji poświęcam każdą wolną chwilę, narzekając że mam ich tak mało:) Jest to moja forma relaksu i odpoczynku. I oby to się nigdy nie zmieniło!

Ania G.

Tworzę jako Ania and quilling, ponieważ moja przygoda z rękodziełem zaczęła się od zwijania cienkich pasków papieru. Bardzo długo żyłam w przekonaniu, że nie mam żadnych zdolności manualnych… A teraz to moja ogromna pasja. Cały czas poszukuję i staram się rozwijać. Najczęściej tworzę kartki, ale pociągają mnie również mixed media i lubię nadawać nowe życie różnym przedmiotom. Uwielbiam warstwy i kwiaty oraz – oczywiście- tekturki.
Mój fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/quillingani/Ania K.

Na początku scrapbooking był moją pasją, ale gdy zaczęłam zagłębiać się w tym temacie to pochłonął mnie całkowicie.Obecnie poświęcam mojej pasji każdą wolną chwilę. Właśnie mija rok od momentu, kiedy zajęłam się scrapowaniem " na poważnie". Bardzo mi miło, że znalazłam się w tak wyjątkowym zespole Filigranek. Kocham kwiaty, więc znajdziecie ich u mnie mnóstwo :) Tworzę różne projekty, ponieważ jestem ciekawa spróbowania różnych technik i wciąż staram się doskonalić. Dlatego z wielką radością sięgam po media jak i inne produkty, bazy, które chętnie ozdabiam, kartki 3D i wiele innych, a moje prace możecie znaleźć tu:

Kasia B.

Nazywam się Kasia, w scrapowym świecie funkcjonuję jako Kabis. W sieci znajdziecie mnie tu https://kabis-kartki.blogspot.com/. Jestem mamą pięcioletniej Milenki i trzyletniej Izy oraz żoną bardzo wyrozumiałego Grześka:) Moja przygoda z papierem zaczęła się 7 lat temu od dnia naszego ślubu. Zachwyciłam się dwiema ręcznie robionymi kartkami, które wtedy otrzymaliśmy. Były szczególne, bo zrobione specjalnie dla nas - i właśnie możliwość personalizacji podoba mi się w tym wszystkim najbardziej. Wykonuję głównie kartki, powoli otwieram się też na nowe formy. W moich pracach królują tekturki oraz kwiaty. Ostatnio bardzo polubiłam wycinać różne elementy z arkuszy papierów.
Bardzo się cieszę, że dołączyłam do zespołu Filigranek:)Edyta

Mam na imię Edyta. W świecie scrapowym funkcjonuję jako "Hulka z papieru" lub "Papierowa Hulka". Robię to, co lubię i lubię to, co robię, szczególnie techniki scrap i mixed media. Jeśli zechcecie zobaczyć co i jak tworzę, zapraszam Was na mojego bloga https://papierowahulka.blogspot.com/?m=1 gdzie publikuję wszystkie swoje prace. Ogromnie się cieszę, że zaczynam filigrankową przygodę i będę mogła się spotykać z Wami także tutaj:)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza