Projektantki DT

  Kasia - Brand Ambassador

Mam na imię Kasia, scrapbooking poznałam w 2014 roku i nawet nie podejrzewałam, jak szybko stanie się moją wielką pasją. Początkowo spod moich rąk wychodziły kartki, obecnie bardzo chętnie tworzę tagi oraz formy przestrzenne, jak pudełka i ozdoby do domu. Uwielbiam prace bogato zdobione, romantyczne i kobiece, które wpisują się w styl vintage lub shabby chic. Jeśli tylko mogę - chlapię, drę, postarzam i do wszystkiego dodaję ukochane tekturki :)
W sieci pojawiam się jako ChylewskaArt, z radością spotkam Was:


Marta

W sieci publikuję jako icards24. W swojej twórczości skupiam się głównie na scrapbookingu (kartki, pudełka, zaproszenia), a przygodę z nim zaczęłam w 2016 roku. Jest to zarówno moje hobby, ale też i praca.  Tworzę prace minimalistyczne, w których ozdoby nie dominują całości, tylko nadają jej charakter. Nie może w nich zabraknąć ręcznych przeszyć, kwiatów i tekturek.

Znaleźć mnie możecie na blogu: http://icards24.pl/blog/
oraz na facebooku: https://www.facebook.com/icards24 


Malwina

Nazywam się Malwina Wiczkowska, w sieci posługuję się nickiem Minia. Prywatnie żona i mama 3 pociech. Mieszkam w Kartuzach - stolicy Kaszub. Scrapbookingiem interesuję się od trzech lat i najbardziej lubię tworzyć delikatne, kwieciste prace, jednak małymi kroczkami próbuję też swoich sił w innych technikach. W swoich pracach często używam tekturek ponieważ uważam, że dodają uroku i charakteru. Dlatego bardzo cieszę się, że przez najbliższe miesiące będę mogła współpracować z marką Filigranki. Moje prace możecie oglądać na moim blogu oraz IG. Zapraszam!

Renata

Mam na imię Renata, a w świecie blogowym spotkacie mnie pod pseudonimem Karteluszkowo. Tworzę od kilku lat, ale swojego stylu wciąż nie mam, gdyż lubię eksperymentować i zaskakiwać czymś nowym.   
Zanim odkryłam scrapbooking tworzyłam prace w wymagającej technice pergamano. Potem przyszedł czas na papier i kartki. Lubię prace warstwowe, z dużą ilością dodatków, wręcz bałaganiarskie.  Bardzo dobrze czuję się w technice mixmediowej, nigdy tak do końca nie wiem, jak ostatecznie będzie wyglądała moja praca. Wciąż nowe pomysły kiełkują mi w głowie. 

Swojej pasji poświęcam każdą wolną chwilę, narzekając że mam ich tak mało:) Jest to moja forma relaksu i odpoczynku. I oby to się nigdy nie zmieniło!Agata B.

Na  imię mam Agata. W świecie scrapowym tworzę pod nazwą CardiaCraft.

Nazwa powstała nie przypadkowo ale z inspiracji tego, co jest we mnie. Tworzę z serca, z myślą o innych, by sprawiać radość. Projektuję głównie kartki w różnych stylach. Inspiracją do nich są dla mnie zazwyczaj papiery, które w połączeniu z tekturkami i kwiatami, tworzą oczekiwaną przeze mnie całość. Czasami próbuję swoich sił w dekoracji baz z mdf lub ostatnio w plastrach drewna.

Przyroda to miejsce, gdzie lubię spędzać czas, odpoczywać i nabierać sił do ponownego działania.

Z natury jestem wrażliwa ale nie uważam tej cechy za negatywną. Pozwala mi ona widzieć i doświadczać piękno w szczegółach. Prywatnie jestem mamą dwóch chłopców Adasia i Jasia oraz żoną Rafała. Jest mi niezmiernie miło, że zaczynam swoją przygodę z Filigrankami i będę miała okazję zainspirować innych do tworzenia.

Moje prace możecie zobaczyć na FB i Instagramie. Zapraszam serdecznie! 

https://www.facebook.com/CardiaCraft-360122454435690 


Ania M.

Wszelkie rękodzieło od zawsze było mi bardzo bliskie i sama nawet nie wiem kiedy zaczęła się moja przygoda ze scrapbookingiem. Początkowo tworzyłam dla siebie, ale za namową męża kilka lat temu pokazałam się ze swoimi pracami szerszemu gronu odbiorców jako Dusza z papieru.
Zawodowo zajmuję się florystyką, co ma też odbicie w moich kartkach.
Uwielbiam stosować w swoich pracach kwiatowe zdobienia,warstwy, koronki i ogólnie wszystko co kobiece i romantyczne, a od tekturkowych ramek, ozdobników iogólnie tekturek pod wszelką postacią jestem wręcz uzależniona :)
Moje prace możecie podejrzeć na
moim fb : https://www.facebook.com/Duszazpapieru/
bądź na instagramie https://www.instagram.com/dusza_z_papieru/?hl=pl
Angelika


Mam na imię Angelika, w świecie scrapowym funkcjonuję jako angelove scrapki. Moja przygoda z tworzeniem zaczęła się w 2015 roku, kiedy to postanowiłam sama wykonać kartki z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla swojej rodziny. Jakie wielkie było moje szczęście, gdy pod choinką znalazłam nowiutkiego Big Shota, wtedy wpadłam w tworzenie po same uszy. W mojej pracowni powstają karteczki, pudełka, exploding boxy, szkatułki ozdobne oraz od niedawna ozdoby do włosów. Wszystko co tworzę, możecie zobaczyć tutaj: 
https://www.instagram.com/angelovescrapki/ oraz https://www.facebook.com/angelovescrapki/.

Bardzo mi miło, że dołączam do zespołu Filigranek.Justyna


Szeroko pojętym scrapbookingiem bawię się od... matury, czyli już prawie 10 (!) lat.. Na początku w formie zabawy, później idealnego oderwania od nauki podczas studiów, aż przyszła ta pandemia i ona zmieniła wszystko. Mnóstwo czasu w domu, szeroki wachlarz warsztatów on-line sprawił, że moje hobby w jakiś sposób pozwoliło mi przetrwać ten trudny czas. Każda kolejna kartka była nieco bogatsza, strojna. Dokładałam kolejną i kolejną warstwę. No i tak już zostało. Zakochałam się w moich pracach na nowo, odkryłam swój styl w którym czuję się swobodnie. A żeby tego jeszcze było mało, przyszła nowa miłość - kwiaty z foamiranu. Teraz połączenie kwiatów z foamiranu oraz warstwowość kartek sprawiają cudowne oderwanie się od czasami szarej rzeczywistości ;)
Karolina

Mam na imię Karolina. W sieci możecie mnie znaleźć jako HandKaro. Od dziecka lubiłam ciąć, kleić i tworzyć różnego rodzaju prezenty. Jakieś 10 lat temu stworzyłam swoją pierwszą kartkę dla koleżanki z pracy. Bardzo mi się to spodobało i wtedy też zaczęłam robić kartki, exploding boxy i albumy, którymi odbarowywałam najbliższych. Mój mąż zachęcił mnie, żebym swoje "wyroby" zaczęła pokazywać w internecie i tak oto kilka lat temu powstało HandKaro. W 2020 roku zaszłam w ciążę i miałam dłuższą przerwę w tworzeniu, jednak gdy moja córcia troszkę podrosła, wróciłam do scrapbookingu ze zdwojoną siłą. Uwielbiam prace w jasnych barwach, z ręcznie robionymi kwiatami i tekturkami, które nadają mojej twórczości charakteru i stanowią idealne dopełnienie. Jest mi ogromnie miło, że mogę dołączyć do grona przezdolnych Filigrankowych projektantek i inspirować innych do tworzenia.

Moje prace możecie podejrzeć na
moim fb HandKaro : https://www.facebook.com/GrusskartenUndEinladungskarten Agnieszka


Nazywam się Agnieszka Gaździk. Pochodzę z Przysietnicy- małej i malowniczej wioski na Podkarpaciu. Rękodzieło towarzyszy mi odkąd pamiętam. Już jako mała dziewczynka lubiłam tworzyć upominki dla najbliższych. Jednak tajniki scrapu zaczęłam tak bardziej zgłębiać na początku 2020 roku, kiedy urodził się mój siostrzeniec i chciałam zrobić mu pamiątkowy album. Uwielbiam kwiatowe prace, do których samodzielnie wykonuję kwiaty.

Moje prace możecie podejrzeć na moim fb: https://www.facebook.com/agnieszka.gazdzikMagda

Mam na imię Magda. Rękodzieło w różnych formach towarzyszy mi od zawsze. Pod koniec roku 2019 odkryłam scrapbooking i przepadłam. Tworzę kartki, exploding boxy, prace mediowe oraz przeróżne formy przestrzenne. Kocham tworzyć kwiaty.
Moje miejsca w sieci:
Ig: magdafratczak_
Cieszę się, że mogę dołączyć do Filigrankowego zespołu.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz