piątek, 28 lutego 2020

Skarbonka dla dziecka - kurs

Witajcie:)
Wielkimi krokami zbliżają się czwarte urodziny mojej córki, dlatego, zamiast kartki, postanowiłam zrobić dla niej coś innego. Przeglądając filigrankowe bazy w oko wpadła mi skarbonka. Przygotowałam kurs jak taką bazę ozdobić:)
Potrzebujemy:
- 2 arkusze papieru scrapowego oraz wycięte elementy
- bazę skarbonkę
- klej
- dziecięce tekturki (zembossowałam je na gorąco)
- kuleczki z literkami
- sznurek


Na początku wycinamy z papieru 5 kwadratów (jeśli chcecie okleić podstawę to wtedy 6) o boku 10 cm oraz 4 mniejsze kwadraty. Na jednym kwadracie odrysowałam miejsce otworu, przez który wrzucamy pieniądze, po czy wycięłam go za pomocą wykrojnika, można też użyć nożyka.Następnie skleiłam bazę skarbonki, po czym okleiłam ją papierami.


Każdy bok skarbonki ozdobiłam tekturkami i wyciętymi elementami z papieru.
 Na koniec nawlekłam na sznurek koraliki z imieniem mojej córki:)Mam nadzieję, że pokusicie się na wykorzystanie bazy skarbonki:)

Pozdrawiam, Kabis

Ze sklepu wykorzystałam:
https://www.filigranki.pl/shaker-box/4981-shaker-box-gwiazdka.htmlhttps://www.filigranki.pl/dzieciece/2748-tekturka-latawiec.htmlhttps://www.filigranki.pl/bazy-i-pudelka/1667-baza-skarbonka.htmlhttps://www.filigranki.pl/dzieciece/7017-tekturka-jednorozec.htmlhttps://www.filigranki.pl/boze-narodzenie/836-zestaw-tekturek-gwiazdki-zestaw-32-gwiazdki.html?search_query=gwiazdki&results=27

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz