piątek, 12 kwietnia 2019

ozdobna kartka w pudełku- kurs

Witajcie.
Zapraszam dziś na kurs na kartkę w pudełku. Zaczynamy od przygotowania potrzebnych materiałów: nożyczek, kleju, bazy, pudełka, wykrojników, tekturki.

Hello
Today we'll make a card in a box. We start with preparing all the materials we need: scissors, glue, box and card base, dies, chipboard.Mój kurs zaczynam od już przyciętych na wymiar kartki i pudełka papierów i wyciętych w nich wzorów. Na karce i na pudełku wykorzystałam tą samą sekwencję papierów- ciemniejszy różowy papier, biały i jaśniejszy różowy z wyciętym ażurowym wzorem.

I start my tutorial when I have the paper cut to size I need. I also cut the openwork template. I used the same sequece on a card and box- darker pink paper, white paper and lighter pink paper with some cut template.


Najpierw sklejam warstwy papieru na pudełko. Nie stosuję tu kosteczek dystansowych. Przymierzam tekturkę.
First, I glue all the layers for the box. I don't use 3D tape here. I check if the chiboard suits the place I want it to go.


Następnie przyklejam kółko, cyferki i tekturkową ramkę.
Then I glue the circle, nubers and a chipboard frame.


Teraz czas na kartkę. Powtarzam kroki z warstwami z tą różnicą, że teraz używam kosteczek dystansowych.
And now it's time for the card. I do the same steps with layers but now I use 3D tape.


Dodaję koło z napisem i tekturkę.
I add a circle with sentiment and a chipboard.


I w końcu czas na moją ulubioną część- dodawanie kwiatów i listków. Często na pudełku daję ich nieco mniej niż na kartce.
And finally it's time for my favourite part- flowers and leaves. I use a bit less flowers one the box than on the card.I komplet gotowy :)
And it's done :)

Użyłam: / I used:

Tekturka TEKST 15a Baza pudeÅ‚ko 15x15  Baza kartka 14,5x14,5  UHK Allo Allo ZESTAW Magnolie MIX FIOLET 35mm, zestaw 50szt.

Do zobaczenia / See you next time 1 komentarz: