środa, 5 sierpnia 2020

Deliktana kartka na Chrzest z warstwową ramką

Witajcie.

 Dziś w ten środowy poranek przychodzę do Was z inspiracją na delikatną kartkę z okazji Chrztu, w której główną rolę odegra dwuwarstwowa ramka.

Ponieważ rameczka sama w sobie jest już bardzo ozdobna, a mnie zależało żeby kartka miała delikatną formę, kolorystyka kartki jest bardzo jasna, a użyty kremowy papier jedynie odrobinę podcieniowany tuszem.
Pod dwuwarstwowa ramkę podkleiłam dedykację, a na wierzchu dokleiłam metalowy złoty krzyżyk.
Tak efektowna ramka nie wymagała już dużego ozdabiania. 
Kilka ręcznie robionych białych kwiatków z foamiranu i parę papierowych listków to optymalna dekoracja, która nie obciąży zbytnio kartki.

 Ponieważ kartka jest podłużna, świetnie sprawdzają się w tej formie różnego rodzaju "zwisy". 
Ja wykorzystam warkoczyk tekturkowych listków, który podzieliłam na mniejsze kawałki.Ze względu na grubość kwiatuszków, kartka zamiast koperty pakowana jest w pudełeczko które przewiązałam wstążeczką i doczepiłam ten sam krzyżyk, który pojawił się na kartce. Wewnątrz kartki poza życzeniami znalazła się również kieszonka na pieniądze, która została zaakcentowana jednym z zestawu moich ulubionych delikatnych ozdobników.


Do wykonania tej kartki użyłam


https://www.filigranki.pl/pl/ornamenty/5366-tekturki-linia-listeczki.htmlhttps://www.filigranki.pl/pl/ornamenty/7025-tekturki-linie-proste-6-szt.html

https://www.filigranki.pl/pl/ramki/7005-tekturka-ramka-prostokat-zawijas-warstwowa.htmlhttps://www.filigranki.pl/pl/bazy-i-pudelka/18-baza-kartka-dl.htmlhttps://www.filigranki.pl/pl/bazy-i-pudelka/11-pudelko-na-kartki-dl-105x220x25mm.html?search_query=pudelko+dl&results=4
pozdrawiam Was serdecznie
Miłego tworzenia :)

Ania - Dusza z papieru

5 komentarzy: