sobota, 25 stycznia 2020

Urodzinowa skrzynia z kotami

Cześć!

Dzisiaj przygotowałam urodzinową skrzynię dla nastolatki, ale nie znajdzie się w niej wino, a słodycze i inne drobiazgi. Miałam nie lada zagwozdkę co przygotować, aby zmieściło się to do walizki i nie zostało zniszczone w transporcie. Pomyślałam, że jak odwrócę wysuwane wieczko i przymocuję je do góry nogami za pomocą taśmy klejącej, to całość przetrwa podróż samolotem. Mam nadzieje, że się to uda :)

Całość zdominowały koty, ponieważ solenizantka ma w domu dwa. Pośrodku umieściłam shaker box w ramce, użyłam również tła plastra miodu, które pocięłam żeby nadać mu nieregularny kształt.Hi!

Today I prepared a birthday box for a teenager, but it will not contain wine, it will contain sweets and other small things. I had a hard nut to crack how to make it fit into my suitcase and not be damaged in transport. I thought that if I turned the retractable lid inside out and attached it upside down with adhesive tape, it would all survive the journey by plane. I hope it will work :)

The whole thing is dominated by cats, because the birthday girl has two at home. In the middle I put a shaker box in a chipboard, I also used a honeycomb background, which I cut to give it an irregular shape.Ze sklepu Filigranki wykorzystałam:

I used the following products from the Filigranki shop:Pozdrawiam,

Regards2 komentarze: